/ tvorba loga

Pro naše klienty vytváříme loga, které dávají tvář jejich podnikání. Při jeho tvorbě klademe důraz také na jeho následné využití pro reklamní materiály, jako jsou vizitky, letáky, trička a další. Kvalitní logo je vždy základem vizuální identity každé společnosti.

Expert 4 Export SA


Expert 4 Export SA je švýcarskou importní a distribuční společností, která se zaměřuje především na sektor potravin a nápojů. Společnost měla jeden zásadní požadavek, že při redesignu musí být zachován kruhový tvar loga.

Logo společnosti Expert for Export vytvořilo Skrč to studio

Quest for models


Quest4Models je seriózní a pokroková modelingová agentura, která pomáhá svým modelkám ve všech fázích kariéry (školení, pracovní příležitosti, odborné poradenství, smlouvy, atd.). Firma sídlí v Luganu, Švýcarsku, a působí převážně v Miláně. Měli jsme za úkol vytvořit logo, které by graficky odpovídalo zaměření společnosti a navrhnout jeho využití a propagačních materiálech.

Logo po Švýcarskou modelingovou agenturu Quest for models vytvořilo Skrč to studio

GP Luxury Events & Services SA


Švýcarská společnost GP Luxury Events & Services SA byla vytvořena s cílem nabídnout řadu specializovaných a přizpůsobitelných luxusních služeb pro náročnou klientelu. Firma asistuje svým klientům při nákupu nebo pronájmu luxusních artiklů, jakými jsou například super auta, jachty, soukromé tryskáče, nemovitosti, hodinky, atd. Naším úkolem bylo vytvořit minimalistické logo, které bude mít nádech luxusu a bude korespondovat se zaměření společnosti.

Logo společnosti GP Luxury Events & Services SA vytvořilo Skrč to studio

Dance Club 77


Majitelé klubu chtěli vytvořit originální a graficky čisté logo, které je snadno rozpoznatelné a výrazně se odlišuje od designu jiných klubů v okolí. Při návrhu jsme již vymýšleli realizaci loga na webových stránkách a tričkách. Dance Club77 najdete pouze pár kroků od Stodolní ulice v Ostravě.

Logo Dance Club 77 na Stodolní v Ostravě

Decent


Logo Decent bylo vytvořeno pro komunitu fanoušků aut vyznávající především německý styl. Při návrhu jsme se inspirovali typickým motivem disků kol od německého výrobce BBS, který je v této komunitě velice populární.

Decent - logo od fanouškovské skupiny na Facebooku

Autodoprava Ivo Buráň


Autodoprava Ivo Buráň se zaměřuje na vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, stěhování a také výkopové práce.

Autodoprava a zemní práce Ivo Buráň

Chcete mít logo, kterým se můžete chlubit?

Najměte si nás!